17 / 01 / 2024

Paleta cieni AFFECT&RUDA MALUJE

Stwórz swoją własną historię piękna z najnowszą paletą cieni.

Stwórz swoją własną historię piękna z najnowszą paletą cieni.

Wielka premiera palety odbyła się 12.01.2024 w Warszawie. Paleta powstała we współpracy z makijażystką Moniką Wyrzykowską @RudaMaluje- zwyciężczynią I edycji konkursu Best Make Up AFFECT AWARDS w kategorii Creative Star.

W Warszawie odbył się event, który został podzielony na dwie części: premiera najnowszej palety Day&Night oraz ogłoszenie zwycięzcy najnowszej edycji Best Make Up AFFECT ADWARDS II. Podczas eventu gościliśmy wielu znanych wizażystów oraz Influencerów.

Paleta posiada 8 cieni w neutralnej kolorystyce.

Paleta inspirowana jest najnowszymi, światowymi trendami. Dwa nowoczesne błyski tworzą taflę błyszczących się drobinek, gwarantujemy, że z pewnością pokochasz efekt. Sześć matów zachwyca pigmentacją oraz swoimi tonami, które dopasowane są do każdej karnacji.

W piękny podkreślają kształt powieki. Subtelne odcienie nude w połączeniu z ekstrawagancją błysków stworzyły zbalansowana paletę, którą można wykonać makijaż na co dzień jak i wieczorowy. Paleta nawiązuje do Yin i Yang symbolem kampanii jest słońce oraz księżyc czyli to co dostrzegamy w dzień i noc-Day to Night. stąd wzięła się nazwa palety.

Energia Yin nawiązuje do kobiecości, która odpowiada za motywację oraz inspirację. Dzięki ciężkiej pracy @rudamaluje, którą wkłada nie tylko do tworzenia contentu wizualnego tj. pięknych zdjęć oraz filmów, dostrzegamy dopracowane makijaże, które zawsze są przemyślane oraz stworzone z dbałością o każdy szczegół.

Energia Yang wyróżnia się empatią oraz dużą wrażliwością. Motywem przewodnim palety są dwie kosmiczne energie czyli słońce (yin) i księżyc (yang). Motywy możemy znaleźć na paczkach PR, które otrzymali influencerzy w ramach promocji najnowszego produktu czyli palety Day to Night.

Ważna jest harmonia pomiędzy słońcem a księżycem dlatego paleta zawiera uporządkowane, przemyślane cienie, które tworzą harmonie. W łatwy sposób możemy przejść z makijaży dziennego stworzonego w matach w piękny, strojny makijaż, ktory będzie wieczorowy.

 

Współpraca Affect&Ruda Maluje.
DtN 002
Profesjonalna paleta cieni do oczu.
Makijaż oczu, paleta cieni w odcieniach uniwersalnych.