Zrównoważony rozwój

Fotografia Studio Facebook Zdjęcie w Tle (3)

Nasza marka kosmetyczna tworzy produkty do makijażu, które podkreślają naturalne piękno i poprawiają samopoczucie. Z pełnym zaangażowaniem dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych kosmetyków, bazując na najnowszych osiągnięciach naukowych.
Jednocześnie czujemy odpowiedzialność za ochronę środowiska naturalnego i społeczeństwa na wszystkich etapach – od opracowywania, przez produkcję, po dostarczanie naszych produktów.

Dążymy do harmonijnego łączenia celów gospodarczych, ekologicznych i społecznych. Naszą misją jest maksymalizacja pozytywnego wpływu na środowisko, gospodarkę i społeczeństwo, przy jednoczesnym minimalizowaniu wszelkich negatywnych skutków. Pracujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, aby nasze działania przynosiły korzyści zarówno naszym klientom, jak i całej planecie.

Proces produkcji


Stawiamy na nowoczesne technologie. Optymalizujemy wykorzystanie zasobów i wielkości produkcji w odniesieniu do emisji oraz odpadów. Dokonujemy wymiany sprzętów na nowe energooszczędne.  Współpracujemy z dostawcami, którzy wdrożyli i przestrzegają polityki zrównoważonego rozwoju.

7
5

Formuły produktów


Tworzymy kosmetyki, które odpowiadają na potrzeby konsumentów. Opracowujemy formuły bogate w składniki pielęgnacyjne oraz pochodzenia naturalnego. Nasze produkty są w 100% cruelty-free, co oznacza, że nie testujemy ich na zwierzętach. Tworzymy również wegańskie formuły, eliminując składniki pochodzenia zwierzęcego wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Odpowiedzialne pozyskiwanie surowców

 

Współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy stosują praktyki przyjazne środowisku oraz przestrzegają praw człowieka. Nasza marka pozyskuje surowce w sposób etyczny i zrównoważony.

4
1

Transport i Logistyka


Stale pracujemy nad redukcją naszego śladu węglowego na wszystkich etapach produkcji i dystrybucji. Optymalizujemy procesy logistyczne, aby zmniejszyć emisje gazów cieplarnianych.

Zaangażowanie społeczne


Uczestniczmy w akcjach charytatywnych i tworzymy własne inicjatywy wspierające rozwój kobiet oraz ich zdrowie, takie jak kampania „Jestem Sobą Jestem Piękna”. Wspieramy fundację „Piękniejsze Życie”, która pomaga kobietom podczas leczenia onkologicznego.

6
2

Sponsoring sportu

Jesteśmy jednym ze sponsorów kobiecego klubu siatkarskiego BKS Bostik ZGO (Brązowy medalista Mistrzostwa Polski 2023/2024 i zdobywca Tauron Pucharu Polski 2023/2024)  wspierając aktywność fizyczna i zdrowy styl życia.

Ciągłe doskonalenie


Regularnie monitorujemy nasze działania i wyznaczamy nowe cele, aby poprawiać nasze praktyki zrównoważonego rozwoju.

Dzięki takim działaniom, staramy się tworzyć kosmetyki, które nie tylko pielęgnują urodę, ale także dbają o naszą planetę i społeczeństwo.

The Art of Living (1)