06 / 03 / 2024

Konkurs Best Make Up AFFECT Awards edycja II

Stwórz swoją własną historię piękna z najnowszą paletą cieni.

12.01.2024 odbył się bardzo ważny dla Nas event. W Elektrowni Powiśle w przestrzeni Beauty Hall marka AFFECT zorganizowała wydarzenie jakim było ogłoszenie wyników konkursu Best Make Up AFFECT Awards w dwóch kategoriach.

Creative Star dostarczała niezwykłych wrażeń wizualnych, prezentując artystyczne podejście do makijażu w kreatywnych rolkach natomiast Make Up Master to kategoria, która tworzy dzieła wykonane przez profesjonalnych wizażystów podczas których twarz staje się płótnem dla ich niesamowitych umiejętności.

Bardzo Nam miło, że konkurs jest coraz bardziej rozpoznawalny oraz dociera do szerokiego grona osób. Poziom konkursu jest na wysokim poziomie, ciężko jest wyłonić finalistów spośród tak licznej ilości uczestników.

Spośród wszystkich uczestników wybraliśmy 14 finalistów w kategorii Make Up Master oraz 8 finalistów w kategorii Creative Star. Głosowanie odbyło się na dwóch poziomach: jury oraz głosowanie publiczności na Instagramie.

Pewnie jesteście ciekawi kto wygrał 😊
Kategorię Make Up Master- jury wygrała: Iwona Grabowska
Kategorię Creative Star- jury wygrała: Edyta Zdonek

Kategorię Make Up Master- głosowanie publiczności wygrała: Magdalena Bibak
Kategorię Creative Star- głosowanie publiczności wygrała: Joanna Domian-Kozioł

Serdecznie dziękujemy za tak pozytywny odzew w temacie konkursu oraz za udział w konkursie wszystkim uczestnikom a także gratulujemy osobom wygranym. 🤗

 

Przeczytaj więcej o wydarzeniu: ZOBACZ

IMG_3550
Best Make Up AFFECT Awards 2023 (2)
IMG_3572
IMG_3776
IMG_3762
Zwyciężczyni kategorii Make Up Master _ Iwona Grabowska
IMG_3719