23 / 11 / 2023

„Jestem sobą, jestem piękna”

20201031_AFFECT_17529 strona www
20201031_AFFECT_17417 strona www

„Jestem sobą, jestem piękna” to przewodnia myśl naszej kampanii społecznej, która powstała z inicjatywy wspierania kobiet w towarzyszącej nam od dłuższego czasu, niełatwej, pandemicznej rzeczywistości do uwolnienia dobrej energii, dzielenia się swoimi doświadczeniami i wzajemnego wspierania się w trudnych chwilach. Mając na uwadze stres i niepewność, które nam towarzyszą, kampania ma wzmocnić poczucie wartości, piękna wewnętrznego i zewnętrznego oraz zainspirować do podarowania sobie więcej dobrego czasu i dbania o siebie.

Happy International Women's Day (Facebook Post) (1)

Celem kampanii jest zmotywowanie do działania oraz edukacja w jaki sposób można zadbać o siebie zarówno w sferze ciała jak i psychiki. Dlatego w ramach projektu zostały stworzone specjalnie na potrzeby kampanii serie podcastów, w którym wzięło udział kilkunastu ekspertów z całej Polski oraz osobowości publiczne takie jak Dorota Gardias, Monika Zamachowska, Weronika Marczuk.  Zaangażowani mentorzy i eksperci kampanii  to między innymi psycholog, seksuolog, dietetyk, dermatolog, trener jogi, trener fitness, trener rozwoju osobistego, kosmetolog, mentor mindfulness i wizażysta.

Twarzami kampanii jest szczęść wspaniałych kobiety, które tak jak my wszyscy, doświadczyły zmian w swoim życiu na skutek pandemii Covid. Te wyjątkowe kobiety zgodziły się podzielić swoimi historiami i metodami na radzenie sobie ze stresem, niepewnością i ograniczeniami. Mamy nadzieję, że ich historie, zainspirują i zachęcą również Was do podzielenia się sposobami na radzenie sobie w pandemicznej rzeczywistości.

Naszą akcją chcemy dać przekaz, że nie jesteś sama. Zachęcamy do obserwowania profilu akcji, dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz metodami na lepsze samopoczucie.

Wspierajmy się i inspirujmy wzajemnie!

Partnerzy akcji: No44 Luxury Rentals, Fashion Project, Be Read.

Zobacz Podcasty

"Skóra pod maską" podcast
"Masz prawo być szczęśliwa" podcast
"Dieta w czasie lockdown'u" podcast
"Joga po południu" podcast
"Co mówią Twoje oczy" podcast
"Wszystko co chciałybyście wiedzieć o medycynie estetycznej"
"Gdzie szukać piękna" podcast
"Efektywny trening" podcast
"Wiosenny Detox" podcast
"Jakość życia zależy od nas" podcast
"Joga na dobranoc" podcast
"Medytacja w XXI wieku" podcast
"Gdzie szukać piękna" podcast
"Skóra pod maską" podcast
"W świecie ziół" podcast
"Zdrowe smakołyki na poprawę nastroju
"Rytuały pielęgnacji" podcast
"Kobieta w świecie cyfrowym" podcast
"Joga na dzień dobry" podcast
"Dieta na szczęście" podcast
"Psychika w pandemii" podcast
"Co mówią Twoje oczy" podcast
"Jak stworzyć własną dietę?" podcast
"Cudowne działanie pszczół i ich naturalnych produktów" podcast