PROFESJONALNA JAKOŚĆ DLA KAŻDEGO!

Jesteśmy polską marką produkującą kosmetyki do makijażu w profesjonalnej jakości i przyjaznej cenie.

Nasza przygoda zaczęła się w 2015 r. w Bielsku-Białej, a dziś nasze produkty dostępne są w ponad 20 krajach, na trzech kontynentach. Kosmetyki AFFECT to prezent od profesjonalistów dla entuzjastek makijażu - trwałe tekstury, napigmentowane kolory, precyzyjne aplikatory, składniki odżywcze pielęgnujące cerę. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama kosmetyków, które pozwalają wykonać kompletny makijaż na najwyższym poziomie.

onas-affect

Założycielki Affect, Agnieszka i Beata, to przedsiębiorcze kobiety, pomiędzy którymi iskra profesjonalnego zauroczenia pojawiła się już na pierwszych spotkaniach, kiedy organizowały warsztaty, szkolenia i pokazy kosmetyczne. Kierując się osobistym doświadczeniem, znajomością branży, rozmawiając z wizażystkami oraz z innymi kobietami, dobrze wiedziały, czego brakuje polskim odbiorcom. Postanowiły założyć nowoczesną markę, która odpowie na dynamicznie zmieniające się potrzeby i będzie innowacyjna technologicznie.

Beata dowodzi, że wykształcenie humanistyczne jest niezbędne w prowadzeniu firmy, dba o aspekty kreatywne, poszukuje nowości i czuwa nad designem opakowań, Agnieszka, jako ekonomistka odpowiada za sprzedaż i finanse. Affect to kobieca firma z wartościami rodzinnymi, gdzie pasja do piękna oraz pasja do rodziny idą w parze. Beata i Agnieszka są matkami dorosłych już córek, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę. Wspierają się, wzajemnie inspirują  i wspólnie tworzą coraz to nowsze produkty, które stają się must have w kosmetyczce świadomych kobiet szukających doskonałych kosmetyków w rozsądnej cenie.

onas-01

Założycielki marki AFFECT, Agnieszkę Kuśnierz i Beatę Łysoń-Dobrocińską, połączyła przyjaźń i wspólne marzenie stworzenia własnej firmy kosmetycznej, której najwyższej jakości produkty będą odpowiadały na potrzeby współczesnych kobiet. U podstaw marki od początku leżały nie tylko założenia biznesowe, ale przede wszystkim chęć wspierania kobiet w wyrażaniu siebie i poszukiwaniu własnego piękna. Z połączenia pasji do kosmetyków i kreatywnych pomysłów profesjonalnych wizażystów powstał AFFECT.

onas-text

Nie jest tajemnicą, że markę Affect tworzą kobiety. Założycielki, Agnieszka i Beata, ale i wiele innych, budujących zgrany team od zaplecza. Jak z Waszej perspektywy wygląda praca głównie w kobiecym teamie, jakie są zalety tej sytuacji?

To prawda! Marka Affect będąc esencją kobiecości, przyciąga wyjątkowe kobiety, które nie tylko swoimi kompetencjami, ale również tym kim są, swoją osobowością, sposobem patrzenia na świat, kreatywnością, wrażliwością i emocjonalnością, wnoszą ogromną wartość. Choć płeć żeńska nigdy nie była wymogiem rekrutacyjnym, nasz kobiecy team, jest zdecydowanie naszą mocną stroną i uwielbiamy energię, która panuje w zespole. Dziewczyny angażują się w pracę całym swoim sercem, podchodząc do każdego projektu holistycznie, mają dar budowania wspaniałych relacji z partnerami i klientami firmy oraz ogromną łatwość zrozumienia potrzeb naszych klientek. Dodatkową zaletą, jest fakt posiadania drużyny testerek, która wydaje rzetelne opinie dotyczące naszych nowości, zanim finalnie trafią one w ręce użytkowniczek.

20210602_AFFECT_05331_v3_Easy-Resize.com
20210602_AFFECT_05268_Easy-Resize.com

Tworząc markę przyjęłyśmy bardzo ważne dla nas założenie, że makijaż jest naszą kobiecą, artystyczną formą autoekspresji, nie maską pod którą chowamy siebie!

Tworzymy kosmetyki które podkreślają kobiecą doskonałość, ukrywając jednocześnie pewnego rodzaju niedoskonałości, tak aby każda z nas, mogła czuć się piękną każdego dnia, w każdej sytuacji, makijażem dodając sobie odwagi w codziennych działaniach, ale również wyzwaniach.

Kobiecość jest dla nas piękną energią z szerokim spektrum możliwości, uwielbiamy ją za różnorodność jaką ze sobą niesie. Z jednej strony to subtelność, sensualność, wrażliwość, elegancja i wyrafinowanie, z drugiej odwaga, dynamika i kreatywność w żonglowaniu naszymi supermocami oraz dar wszechogarniania rzeczywistości, przy jednoczesnym łączeniu ról rodzinnych i zawodowych. Staramy się każdego dnia czerpać z naszych kobiecych zasobów i jednocześnie jako marka, być inspiracją dla kobiet w odkrywaniu piękna ich kobiecości.